SREN

Табла


15.04.2016.

Теме за дипломске и мастер радове

Обавештавају се студенти да теме за дипломске и мастер радове по предметима могу погледати на следећем линку:

ТЕМЕ

Обавештавају се студенти да теме за дипломске и мастер радове по предметима могу погледати на следећем линку:

>> ТЕМЕ <<

14.04.2016.

Хидраулика 2: Колоквијум 1 – распоред по салама

Први колоквијум из предмета Хидраулика 2 ће се одржати у петак 15.4. са почетком у 17 часова. Распоред студената по салама за први колоквијум се може наћи на линку:

http://www.grf.bg.ac.rs/p/learning/raspored_za_prvi_kolokvijum_1460628018638.pdf

Први колоквијум из предмета Хидраулика 2 ће се одржати у петак 15.4. са почетком у 17 часова. Распоред студената по салама за први колоквијум се може наћи на линку:

http://www.grf.bg.ac.rs/p/learning/raspored_za_prvi_kolokvijum_1460628018638.pdf

26.02.2016.

Хидраулика 2: Распоред студената по групама

ПрезимеИмеБр. индексаАсистент
АјтићМилан209/12Ања
АлијетемМохамед351/13Aња
БабаљМарко228/13Aња
БојовићБошко317/07Aња
ВулићДарко281/13Aња
ДумићДраган213/13Aња
ЈанићијевићЈована316/10Aња
ЈокићАлександар82/12Aња
КокићМарко263/13Aња
МалинићНикола10/13Aња
МиловановићАндреја48/10Aња
МомчиловићЈулија164/12Aња
ПавићЛука231/12Aња
ПргометДушан143/13Aња
РаичевићМарија243/13Aња
СлавићНемања84/13Aња
ТрифковићМилица180/13Aња
ЦветковићАлександар139/13Aња
АнђелићВерица242/08Будо
БјелицаСтојан57/13Будо
БоровићТеодора124/13Будо
ГајевићМилица280/13Будо
ЂурићПетар270/13Будо
ЈаћимовићДавид5/13Будо
ЈокићМилошБудо
КомпалићЉубица40/12Будо
МилићевићМаја310/13Будо
МилутиновићАлександар196/13Будо
НешовићМилица105/13Будо
ПантелићСтеван51/11Будо
РадевићВладимир154/08Будо
РаковићМилица245/13Будо
СударТамара165/13Будо
ФилиповићМарко185/13Будо
АнтићМарко32/12Милош
БлагојевићДаница336/10Милош
ВојиновићВасилије205/13Милош
ГоведарицаОгњен3/13Милош
ЂуровићНемања337/09Милош
ЈевтићИва233/11Милош
КићановићВук268/08Милош
КретијаМарија138/13Милош
МилосављевићПредраг6/13Милош
МиљковићМилош264/13Милош
НиколићАлександар27/13Милош
ПапићСтефан85/13Милош
РадисављевићАлександар92/13Милош
РувидићАнђела98/13Милош
ТијанићНикола286/09Милош
ЧекићСтефан157/13Милош
СимоновићВукашинМилош
АрсићАлександар295/08Роберт
БогдановићНенад26/13Роберт
ВојновићМилан56/13Роберт
ДеспићФилип11/13Роберт
ЖивановићЖарко176/10Роберт
ЈовашевићЈована139/12Роберт
КнежевићНебојша146/12Роберт
ЛаловацЂорђе217/13Роберт
МиловановићМарија81/13Роберт
МихајловићНенад311/11Роберт
ОкотРичард349/13Роберт
ПетровићБорисав273/13Роберт
РадојевићИвана261/12Роберт
СавићМилован217/11Роберт
ТошићИсидора228/10Роберт
ШљукићИван331/08Роберт
БранковићДушанРоберт
19.02.2016.

Механика флуида: Оцене – фебруар 2016.

Упис оцена ће се обавити у понедељак 22. јануара од 13-14 сати, у просторијама Института за хидротехнику и водно еколошко инжењерство. У истом термину, студенти који нису положили испит, могу да погледају своје радове.
ПрезимеИмеБрој индексаОцена
ВуковићАлекса23/1310
ГавриловићИва55/1410
ДеспотовићНикола17/1410
ЂокићЂорђе16/1410
ЂукићДаница10/1410
ЈевтовићИван166/1410
ЈоксимовићЛука38/1410
ЛукићМарко56/1410
МарићЛазар45/1410
МиљковићСтрахиња302/1410
МитровићСтефан12/1410
МитровићБане14/1410
НесторовићМаријана24/1410
ПавловићАнђелка130/1410
ЏопалићИвана99/1410
АрсићКатарина224/149
ВеркићМоника Марија118/149
ГавриловићЈован292/149
ГојакБојана113/149
ИгњатовићЛука219/139
ЈовановићНикола285/139
КовачевићНикола160/149
МариновићОгњен159/139
МладеновићМила19/149
НедовићДаница63/149
НешковићМилица6/149
ОстојићТомислав134/149
ПајићИвана230/149
ПеровићЛука105/149
РистићМина115/149
СамарџићСрђан18/149
СусловМилош102/149
ТодоровићМилан107/149
ЋирићМилош303/149
ЧворовићСрећко295/149
ШћепановићБојан112/149
АндрићАлександра234/148
ВилимоновићЈована211/148
ГолићНенад229/148
ДрагутиновићИван30/148
ДрљевићЈакша326/138
ЂорђевићДанијел206/148
ИвановићЛазар15/148
ИвановићМарија108/148
ИсаиловићТијана186/148
ЈовановићМирјана26/148
ЈовановићДушан167/148
КаљевићМилош66/148
КараџовНаташа94/148
КецовићВладан82/148
КонстантиновићСтефан199/148
ЛазовићНеда5/148
МарасМарко144/148
ПекићАња88/148
РадуловићБојана76/148
РодићСлађана23/148
СедакМилица131/148
СтевановићМилош61/148
СтевановићБогдан44/148
СтојановићМилутин248/148
ФумићЈелена165/148
АдамовићРадослав104/147
АлексендрићНикола182/147
БанЛука140/147
ВасићМилош226/147
ВојновићПетар241/137
ДелчевПетар4/147
ДисићДушан189/147
ДунђеровићЂорђе103/147
ЖарковићЈелена258/137
ЈовановићЈована139/147
КалдесићЈован148/147
КљештанМилош200/147
ЛукићМарија123/147
ЉубојевићСтефан322/137
НићинНевена48/147
ПетровићУрош288/137
РечевићАна129/147
РистовићАлександар12/137
СимовићТијана183/147
СтевановићЂорђе95/147
СударГоран255/147
ТодоровићМихаило268/127
ЋирићМиља114/147
АздејковићЛука93/136
ЛазаревићНикола296/126
ЛукићМихаило185/146
МилошевићНевена155/146
ТешићНаташа127/136
ЦарићМихаило246/126

Страна 9 од 9123456789

Истакнуте вести

Позив на радионицу на Грађевинском факултету (29.08.2017.)

Поштовани, Част ми је да Вас позовем на радионицу: Системи за одвођење кишних вода као део урбане и саобраћајне инфраструктуре – искуства…


Понуда фирме "Siv.ing. Rolf Bryhni AS" за посао у Норвешкој (04.08.2017.)

Норвешка фирма Siv.ing. Rolf Bryhni AS, која се бави пројектовањем и планирањем путне инфраструктуре, али и пројектовањем пратећих водоводних и канализационих…


Потписивање уговора за Wat-Qual пројекат у оквиру програма Horizon 2020 (22.07.2017.)

Грађевински факултет у Београду, на челу са Катедром за хидротехнику и водно еколошко инжењерство, биће једна од 18 институција ангажованих…