SREN

Табла


15.04.2016.

Теме за дипломске и мастер радове

Обавештавају се студенти да теме за дипломске и мастер радове по предметима могу погледати на следећем линку:

ТЕМЕ

Обавештавају се студенти да теме за дипломске и мастер радове по предметима могу погледати на следећем линку:

>> ТЕМЕ <<

08.07.2016.

Хидраулика 1: Резултати писменог испита у другом јунском року

На усмени део испита позивају се сви студенти са оценом већом од 5. Усмени део испита одржаће се у четвртак 14. јула 2016. године у учионици Института за хидротехнику у водно еколошко инжењерство са почетком у 8:30. Увид у радове оджаће се у понедељак 11. јула 2016. године у периоду од 14 до 16 часова.

 

  Финални поени Оцена
Бр. Презиме Име Бр.инд. 1 2 3 писмени
1 Јеремић Владимир 77/08 55 20 80 5
2 Радевић Владимир 154/08 55 52.5 70 6
3 Зорић Игор 197/08 60 50 80 7
4 Марјановић Милан 283/09 80 35 100 5
5 Миловановић Андреја 48/10 95 95 100 10
6 Ћоровић Јанко 333/10 65 32.5 0 5
7 Благојевић Даница 336/10 100 57.5 85 8
8 Пантелић Стеван 51/11 72 55 70 7
9 Савић Милован 217/11 75 55 70 7
10 Лепосавић Андрија 7/12 80 20 100 5
11 Радојевић Ивана 261/12 95 60 60 8
12 Велић Сунчица 349/12 75 50 80 7
13 Николић Александар 27/13 0 0 0 5
14 Радисављевић Александар 92/13 70 95 100 9
15 Боровић Теодора 124/13 55 55 90 8
16 Чекић Стефан 157/13 90 82.5 100 10
17 Судар Тамара 165/13 100 67.5 100 9
18 Думић Драган 213/13 100 95 70 9

На усмени део испита позивају се сви студенти са оценом већом од 5. Усмени део испита одржаће се у четвртак 14. јула 2016. године у учионици Института за хидротехнику у водно еколошко инжењерство са почетком у 8:30. Увид у радове прочитајте цео текст

07.07.2016.

Хидраулика 2: Резултати писменог испита у другом јунском року

Резултати писменог дела испита у другом јунском испитном року су приложени у табели.

Увид у радове ће се одржати у петак 8. јула од 13 часова. Студенти који су условно позвани на усмени део испита ће у термину његовог одржавања добити додатни (квалификациони) рачунски задатак пре приступања писању концепта.

Усмени део испита ће се одржати у уторак, 12. јула од 8:30 часова.

Бр. Презиме Име Индекс З-1 З-2 Усмени
1 Анђелковић Александра 333/09 80 55 да
2 Борчић Јелена 236/10 60 40 условно
3 Димчић Ивана 119/10 90 85 да
4 Јевтић Ива 233/11 30 40 не
5 Јеремић Марица 244/10 95 40 условно
6 Панић Тијана 254/11 0 0 не
7 Петрушић Ивана 69/11 35 25 не
8 Радивојевић Ђорђе 144/07 45 40 не
9 Рвовић Милорад 277/07 0 0 не
10 Стевановић Невена 296/10 30 0 не
11 Тошић Анђелка 70/07 0 20 не

Резултати писменог дела испита у другом јунском испитном року су приложени у табели.

Увид у радове ће се одржати у петак 8. јула од 13 часова. Студенти који су условно позвани на усмени део испита ће у термину његовог одржавања прочитајте цео текст

05.07.2016.

Хидраулика 2: Испит – јун 2 2016

Обавештавају се студенти да ће писмени део испита из предмета Хидраулика 2 бити одржан у четвртак 7. јула, са почетком од 9:00 часова у сали 225.

Усмени део испита биће одржан у уторак 12. јула, са почетком од 8:30 часова у Институту за хидротехнику.

Обавештавају се студенти да ће писмени део испита из предмета Хидраулика 2 бити одржан у четвртак 7. јула, са почетком од 9:00 часова у сали 225.

Усмени део испита биће одржан у уторак 12. јула, са почетком од 8:30 часова у прочитајте цео текст

20.06.2016.

Опште: Освојено прво место из Хидротехнике на Грађевинијади

Студенти модула за Хидротехнику и водно еколошко инжењерство освојили су прво место у квизу знања из хидротехнике ове године на Грађевинијади. Чланови победничке екипе су Ана Обрадовић, Ненад Богдановић и Александар Цанић.

Лево: Александар Цанић, десно: Ана ОбрадовићЛево: Ана Обрадовић, десно: Ненад Богдановић

Студенти модула за Хидротехнику и водно еколошко инжењерство освојили су прво место у квизу знања из хидротехнике ове године на Грађевинијади. Чланови победничке екипе су Ана Обрадовић, Ненад Богдановић и Александар Цанић.

17.06.2016.

Хидраулика 2: Резултати испита – јун 2016

Усмени испит из предмета ће се одржати у среду, 22.06. на Институту за хидротехнику са почетком у 8:30ч. У наставку су резултати писменог испита. На усмени испит се позивају студенти са позитивном оценом на писменом. Радови се могу погледати у понедељак, 20.06., у 13ч, и у среду пре усменог испита.
#ПрезимеИмеУкупно
област 1
Укупно
област 2
Поени
писмени
Оцена
писмени
1ТошићАнђелка5540н
2РадивојевићЂорђе3075н
3ЖивковићЈелица5077.563.757
4РаденковићВладимир62.58071.258
5РвовићМилорад4030н
6ВукићевићДушан00н
7ПоповићМладенка62.55056.256
8АнђелковићАлександра3545н
9ЂуровићНемања00н
10ДимчићИван2065н
11ИгњатовићМарко7072.571.258
12РадовићВук00н
13БорчићЈелена4075н
14ЈеремићМарица3060н
15ЈовановићМаријана759082.59
16СтефановићТања805567.57
17ПетрушићИвана00н
18ГавриловићДејан67.58576.258
19МрдаковићЉиљана6555606
20ВучковићТамара62.58573.758
21РадојевићСтефан67.572.5707
22ПанићТијана4050н
23МилићевићРајо5090707
24КовачевићБранко00н
25ЈовашевићЈована8090859
26КрсмановићБорко555052.56
27ЋирјаковићВеселин00н
28ЈаћимовићДавид72.57573.758
29МалинићНикола10010010010
30ДеспићФилип9077.583.759
31ВојновићМилан906577.58
32КретијаМарија70100859
08.06.2016.

Хидраулика 2: Резултати колоквијума

Резултати колоквијума се могу погледати на следећем линку: РЕЗУЛТАТИ

Увид у радове ће се одржавати у терминима консултација.

Резултати колоквијума се могу погледати на следећем линку:  РЕЗУЛТАТИ

Увид у радове ће се одржавати у терминима консултација.

03.06.2016.

Хидраулика 2: Потписи из Х2 – 2016

#ПрезимеИмеБр. инд.Потпис
1РадевићВладимир154/08да
2АнђелићВерица242/08не
3КићановићВук268/08да
4АрсићАлександар295/08да
5ШљукићИван331/08не
6МарковићМирко109/09не
7ТијанићНикола286/09да
8ЂуровићНемања337/09да
9МиловановићАндреја48/10да
10ЖивановићЖарко176/10да
11ТошићИсидора228/10да
12БранковићДушан249/10не
13ЈанићијевићЈована316/10не
14СимоновићВукашин324/10да
15БлагојевићДаница336/10да
16ПантелићСтеван51/11да
17ВукаловићВладимир190/11да
18СавићМилован217/11да
19ЈевтићИва233/11да
20ТраварЛука279/11да
21МихајловићНенад311/11да
22ЛепосавићАндрија7/12да
23АнтићМарко32/12не
24КомпалићЉубица40/12да
25ЈокићАлександар82/12не
26ЈовашевићЈована139/12да
27КнежевићНебојша146/12да
28МомчиловићЈулија164/12да
29ПавићЛука231/12да
30РадојевићИвана261/12да
31ГоведарицаОгњен3/13да
32ЈаћимовићДавид5/13да
33МилосављевићПредраг6/13да
34МалинићНикола10/13да
35ДеспићФилип11/13да
36БогдановићНенад26/13да
37НиколићАлександар27/13да
38СтанковићРастко37/13не
39ВојновићМилан56/13да
40БјелицаСтојан57/13да
41МиловановићМарија81/13да
42СлавићНемања84/13да
43ПапићСтефан85/13да
44РадисављевићАлександар92/13да
45РувидићАнђела98/13да
46НешовићМилица105/13да
47БоровићТеодора124/13да
48КретијаМарија138/13да
49ЦветковићАлександар139/13да
50ПргометДушан143/13да
51ЧекићСтефан157/13да
52СударТамара165/13да
53ТрифковићМилица180/13да
54ФилиповићМарко185/13да
55МилутиновићАлександар196/13да
56ВојиновићВасилије205/13да
57ДумићДраган213/13да
58ЛаловацЂорђе217/13да
59БабаљМарко228/13да
60РаичевићМарија243/13да
61РаковићМилица245/13да
62КокићМарко263/13да
63МиљковићМилош264/13да
64ЂурићПетар270/13да
65ПетровићБорисав273/13да
66ГајевићМилица280/13да
67ВулићДарко281/13да
68МилићевићМаја310/13да
69ОкотРичард349/13не
70АлијетемМохамед351/13не
71БојовићБошко338/15да
72ЈокићМилош415/15да
30.05.2016.

Хидраулика 2: Термини одбране вежби и елабората

Обавештавају се студенти да ће се одбрана 9. и 10. вежбе одржати у среду 1. јуна од 14 часова у просторијама Института за хидротехнику и водно еколошко инжењерство.

Финална одбрана елабората ће се одржати у четвртак 2. јуна од 10 часова, такође у просторијама Института.

Накнадних термина за оверу целокупног елабората неће бити.

Обавештавају се студенти да ће се одбрана 9. и 10. вежбе одржати у среду 1. јуна од 14 часова у просторијама Института за хидротехнику и водно еколошко инжењерство.

Финална одбрана елабората ће се одржати у четвртак 2. јуна од 10 прочитајте цео текст

29.05.2016.

Основе еколошког инжењерства: Одлагање консултација

Обавештавају се студенти да ће консултације код асистента Роберта Љубичића (за предмете Хидраулика 2, Основе еколошког инжењерства и Хидротехника) заказане за понедељак 30. мај од 14 часова бити померене за уторак 31. мај од 13 часова, због одржавања колоквијума.

Обавештавају се студенти да ће консултације код асистента Роберта Љубичића (за предмете Хидраулика 2, Основе еколошког инжењерства и Хидротехника) заказане за понедељак 30. мај од 14 часова бити померене за уторак 31. мај од 13 часова, због одржавања колоквијума.

25.05.2016.

Хидраулика 2: Датум колоквијума

Обавештавају се студенти који слушају предмет Хидраулика 2, да ће се други колоквијум одржати у понедељак, 6. јуна. Време и распоред одржавања ће накнадно бити објављени.

Подсећају се студенти да је последњи термин за одбрану 9. и 10. вежбе среда 1. јун, а за одбрану целог елабората четвртак 2. јун.

Обавештавају се студенти који слушају предмет Хидраулика 2, да ће се други колоквијум одржати у понедељак, 6. јуна. Време и распоред одржавања ће накнадно бити објављени.

Подсећају се студенти да је последњи термин за одбрану 9. и 10. вежбе среда прочитајте цео текст

21.04.2016.

Опште: ГРФ на Сајму грађевинарства

Грађевински факултет и ове године учествује на Сајму грађевинарства, који се одржава од 19. до 23. априла. Штанд факултета се налази у хали 4, а слике можете погледати у наставку.

Грађевински факултет и ове године учествује на Сајму грађевинарства, који се одржава од 19. до 23. априла. Штанд факултета се налази у хали 4, а слике можете погледати у наставку.

прочитајте цео текст

18.04.2016.

Хидраулика 2: Резултати првог колоквијума

Резултати се могу погледати на следећем линку:   РЕЗУЛТАТИ

Увид у радове ће се одржавати у терминима консултација.

Резултати се могу погледати на следећем линку:   РЕЗУЛТАТИ

Увид у радове ће се одржавати у терминима консултација.

15.04.2016.

Основе еколошког инжењерства: Распоред по салама за први колоквијум

Распоред студената по салама за први колоквијум, који ће се одржати 20. и 21.4. се може наћи на линку:

Распоред по салама, К1 – 2016

Распоред студената по салама за први колоквијум, који ће се одржати 20. и 21.4. се може наћи на линку:

Распоред по салама, К1 – 2016

14.04.2016.

Хидраулика 2: Колоквијум 1 – распоред по салама

Први колоквијум из предмета Хидраулика 2 ће се одржати у петак 15.4. са почетком у 17 часова. Распоред студената по салама за први колоквијум се може наћи на линку:

http://www.grf.bg.ac.rs/p/learning/raspored_za_prvi_kolokvijum_1460628018638.pdf

Први колоквијум из предмета Хидраулика 2 ће се одржати у петак 15.4. са почетком у 17 часова. Распоред студената по салама за први колоквијум се може наћи на линку:

http://www.grf.bg.ac.rs/p/learning/raspored_za_prvi_kolokvijum_1460628018638.pdf

26.02.2016.

Хидраулика 2: Распоред студената по групама

ПрезимеИмеБр. индексаАсистент
АјтићМилан209/12Ања
АлијетемМохамед351/13Aња
БабаљМарко228/13Aња
БојовићБошко317/07Aња
ВулићДарко281/13Aња
ДумићДраган213/13Aња
ЈанићијевићЈована316/10Aња
ЈокићАлександар82/12Aња
КокићМарко263/13Aња
МалинићНикола10/13Aња
МиловановићАндреја48/10Aња
МомчиловићЈулија164/12Aња
ПавићЛука231/12Aња
ПргометДушан143/13Aња
РаичевићМарија243/13Aња
СлавићНемања84/13Aња
ТрифковићМилица180/13Aња
ЦветковићАлександар139/13Aња
АнђелићВерица242/08Будо
БјелицаСтојан57/13Будо
БоровићТеодора124/13Будо
ГајевићМилица280/13Будо
ЂурићПетар270/13Будо
ЈаћимовићДавид5/13Будо
ЈокићМилошБудо
КомпалићЉубица40/12Будо
МилићевићМаја310/13Будо
МилутиновићАлександар196/13Будо
НешовићМилица105/13Будо
ПантелићСтеван51/11Будо
РадевићВладимир154/08Будо
РаковићМилица245/13Будо
СударТамара165/13Будо
ФилиповићМарко185/13Будо
АнтићМарко32/12Милош
БлагојевићДаница336/10Милош
ВојиновићВасилије205/13Милош
ГоведарицаОгњен3/13Милош
ЂуровићНемања337/09Милош
ЈевтићИва233/11Милош
КићановићВук268/08Милош
КретијаМарија138/13Милош
МилосављевићПредраг6/13Милош
МиљковићМилош264/13Милош
НиколићАлександар27/13Милош
ПапићСтефан85/13Милош
РадисављевићАлександар92/13Милош
РувидићАнђела98/13Милош
ТијанићНикола286/09Милош
ЧекићСтефан157/13Милош
СимоновићВукашинМилош
АрсићАлександар295/08Роберт
БогдановићНенад26/13Роберт
ВојновићМилан56/13Роберт
ДеспићФилип11/13Роберт
ЖивановићЖарко176/10Роберт
ЈовашевићЈована139/12Роберт
КнежевићНебојша146/12Роберт
ЛаловацЂорђе217/13Роберт
МиловановићМарија81/13Роберт
МихајловићНенад311/11Роберт
ОкотРичард349/13Роберт
ПетровићБорисав273/13Роберт
РадојевићИвана261/12Роберт
СавићМилован217/11Роберт
ТошићИсидора228/10Роберт
ШљукићИван331/08Роберт
БранковићДушанРоберт
19.02.2016.

Механика флуида: Оцене – фебруар 2016.

Упис оцена ће се обавити у понедељак 22. јануара од 13-14 сати, у просторијама Института за хидротехнику и водно еколошко инжењерство. У истом термину, студенти који нису положили испит, могу да погледају своје радове.
ПрезимеИмеБрој индексаОцена
ВуковићАлекса23/1310
ГавриловићИва55/1410
ДеспотовићНикола17/1410
ЂокићЂорђе16/1410
ЂукићДаница10/1410
ЈевтовићИван166/1410
ЈоксимовићЛука38/1410
ЛукићМарко56/1410
МарићЛазар45/1410
МиљковићСтрахиња302/1410
МитровићСтефан12/1410
МитровићБане14/1410
НесторовићМаријана24/1410
ПавловићАнђелка130/1410
ЏопалићИвана99/1410
АрсићКатарина224/149
ВеркићМоника Марија118/149
ГавриловићЈован292/149
ГојакБојана113/149
ИгњатовићЛука219/139
ЈовановићНикола285/139
КовачевићНикола160/149
МариновићОгњен159/139
МладеновићМила19/149
НедовићДаница63/149
НешковићМилица6/149
ОстојићТомислав134/149
ПајићИвана230/149
ПеровићЛука105/149
РистићМина115/149
СамарџићСрђан18/149
СусловМилош102/149
ТодоровићМилан107/149
ЋирићМилош303/149
ЧворовићСрећко295/149
ШћепановићБојан112/149
АндрићАлександра234/148
ВилимоновићЈована211/148
ГолићНенад229/148
ДрагутиновићИван30/148
ДрљевићЈакша326/138
ЂорђевићДанијел206/148
ИвановићЛазар15/148
ИвановићМарија108/148
ИсаиловићТијана186/148
ЈовановићМирјана26/148
ЈовановићДушан167/148
КаљевићМилош66/148
КараџовНаташа94/148
КецовићВладан82/148
КонстантиновићСтефан199/148
ЛазовићНеда5/148
МарасМарко144/148
ПекићАња88/148
РадуловићБојана76/148
РодићСлађана23/148
СедакМилица131/148
СтевановићМилош61/148
СтевановићБогдан44/148
СтојановићМилутин248/148
ФумићЈелена165/148
АдамовићРадослав104/147
АлексендрићНикола182/147
БанЛука140/147
ВасићМилош226/147
ВојновићПетар241/137
ДелчевПетар4/147
ДисићДушан189/147
ДунђеровићЂорђе103/147
ЖарковићЈелена258/137
ЈовановићЈована139/147
КалдесићЈован148/147
КљештанМилош200/147
ЛукићМарија123/147
ЉубојевићСтефан322/137
НићинНевена48/147
ПетровићУрош288/137
РечевићАна129/147
РистовићАлександар12/137
СимовићТијана183/147
СтевановићЂорђе95/147
СударГоран255/147
ТодоровићМихаило268/127
ЋирићМиља114/147
АздејковићЛука93/136
ЛазаревићНикола296/126
ЛукићМихаило185/146
МилошевићНевена155/146
ТешићНаташа127/136
ЦарићМихаило246/126

Страна 6 од 6123456

Истакнуте вести

Летња школа за мастер студенте (12.04.2017.)

Организација UNDP (United Nations Development Program) организује летњу школу за мастер студенте на тему управљања ризиком од поплава, под називом:…


Приступно предавање доц. др Александра Ђукића (22.02.2017.)

Линк предавања налази се у наслову вести


Преминуо проф. др Војислав Вукмировић (10.01.2017.)

Поштоване колеге, Обавештавамо Вас да је 8.1.2017. преминуo   Др ВОЈИСЛАВ ВУКМИРОВИЋ, дипл. грађ. инж. редовни професор у пензији дугогодишњи…