SREN

Табла


30.05.2016.

Хидраулика 2: Термини одбране вежби и елабората

Обавештавају се студенти да ће се одбрана 9. и 10. вежбе одржати у среду 1. јуна од 14 часова у просторијама Института за хидротехнику и водно еколошко инжењерство.

Финална одбрана елабората ће се одржати у четвртак 2. јуна од 10 часова, такође у просторијама Института.

Накнадних термина за оверу целокупног елабората неће бити.

Обавештавају се студенти да ће се одбрана 9. и 10. вежбе одржати у среду 1. јуна од 14 часова у просторијама Института за хидротехнику и водно еколошко инжењерство.

Финална одбрана елабората ће се одржати у четвртак 2. јуна од 10 прочитајте цео текст

25.05.2016.

Хидраулика 2: Датум колоквијума

Обавештавају се студенти који слушају предмет Хидраулика 2, да ће се други колоквијум одржати у понедељак, 6. јуна. Време и распоред одржавања ће накнадно бити објављени.

Подсећају се студенти да је последњи термин за одбрану 9. и 10. вежбе среда 1. јун, а за одбрану целог елабората четвртак 2. јун.

Обавештавају се студенти који слушају предмет Хидраулика 2, да ће се други колоквијум одржати у понедељак, 6. јуна. Време и распоред одржавања ће накнадно бити објављени.

Подсећају се студенти да је последњи термин за одбрану 9. и 10. вежбе среда прочитајте цео текст

21.04.2016.

Опште: ГРФ на Сајму грађевинарства

Грађевински факултет и ове године учествује на Сајму грађевинарства, који се одржава од 19. до 23. априла. Штанд факултета се налази у хали 4, а слике можете погледати у наставку.

Грађевински факултет и ове године учествује на Сајму грађевинарства, који се одржава од 19. до 23. априла. Штанд факултета се налази у хали 4, а слике можете погледати у наставку.

прочитајте цео текст

18.04.2016.

Хидраулика 2: Резултати првог колоквијума

Резултати се могу погледати на следећем линку:   РЕЗУЛТАТИ

Увид у радове ће се одржавати у терминима консултација.

Резултати се могу погледати на следећем линку:   РЕЗУЛТАТИ

Увид у радове ће се одржавати у терминима консултација.

14.04.2016.

Хидраулика 2: Колоквијум 1 – распоред по салама

Први колоквијум из предмета Хидраулика 2 ће се одржати у петак 15.4. са почетком у 17 часова. Распоред студената по салама за први колоквијум се може наћи на линку:

http://www.grf.bg.ac.rs/p/learning/raspored_za_prvi_kolokvijum_1460628018638.pdf

Први колоквијум из предмета Хидраулика 2 ће се одржати у петак 15.4. са почетком у 17 часова. Распоред студената по салама за први колоквијум се може наћи на линку:

http://www.grf.bg.ac.rs/p/learning/raspored_za_prvi_kolokvijum_1460628018638.pdf

26.02.2016.

Хидраулика 2: Распоред студената по групама

ПрезимеИмеБр. индексаАсистент
АјтићМилан209/12Ања
АлијетемМохамед351/13Aња
БабаљМарко228/13Aња
БојовићБошко317/07Aња
ВулићДарко281/13Aња
ДумићДраган213/13Aња
ЈанићијевићЈована316/10Aња
ЈокићАлександар82/12Aња
КокићМарко263/13Aња
МалинићНикола10/13Aња
МиловановићАндреја48/10Aња
МомчиловићЈулија164/12Aња
ПавићЛука231/12Aња
ПргометДушан143/13Aња
РаичевићМарија243/13Aња
СлавићНемања84/13Aња
ТрифковићМилица180/13Aња
ЦветковићАлександар139/13Aња
АнђелићВерица242/08Будо
БјелицаСтојан57/13Будо
БоровићТеодора124/13Будо
ГајевићМилица280/13Будо
ЂурићПетар270/13Будо
ЈаћимовићДавид5/13Будо
ЈокићМилошБудо
КомпалићЉубица40/12Будо
МилићевићМаја310/13Будо
МилутиновићАлександар196/13Будо
НешовићМилица105/13Будо
ПантелићСтеван51/11Будо
РадевићВладимир154/08Будо
РаковићМилица245/13Будо
СударТамара165/13Будо
ФилиповићМарко185/13Будо
АнтићМарко32/12Милош
БлагојевићДаница336/10Милош
ВојиновићВасилије205/13Милош
ГоведарицаОгњен3/13Милош
ЂуровићНемања337/09Милош
ЈевтићИва233/11Милош
КићановићВук268/08Милош
КретијаМарија138/13Милош
МилосављевићПредраг6/13Милош
МиљковићМилош264/13Милош
НиколићАлександар27/13Милош
ПапићСтефан85/13Милош
РадисављевићАлександар92/13Милош
РувидићАнђела98/13Милош
ТијанићНикола286/09Милош
ЧекићСтефан157/13Милош
СимоновићВукашинМилош
АрсићАлександар295/08Роберт
БогдановићНенад26/13Роберт
ВојновићМилан56/13Роберт
ДеспићФилип11/13Роберт
ЖивановићЖарко176/10Роберт
ЈовашевићЈована139/12Роберт
КнежевићНебојша146/12Роберт
ЛаловацЂорђе217/13Роберт
МиловановићМарија81/13Роберт
МихајловићНенад311/11Роберт
ОкотРичард349/13Роберт
ПетровићБорисав273/13Роберт
РадојевићИвана261/12Роберт
СавићМилован217/11Роберт
ТошићИсидора228/10Роберт
ШљукићИван331/08Роберт
БранковићДушанРоберт
19.02.2016.

Механика флуида: Оцене – фебруар 2016.

Упис оцена ће се обавити у понедељак 22. јануара од 13-14 сати, у просторијама Института за хидротехнику и водно еколошко инжењерство. У истом термину, студенти који нису положили испит, могу да погледају своје радове.
ПрезимеИмеБрој индексаОцена
ВуковићАлекса23/1310
ГавриловићИва55/1410
ДеспотовићНикола17/1410
ЂокићЂорђе16/1410
ЂукићДаница10/1410
ЈевтовићИван166/1410
ЈоксимовићЛука38/1410
ЛукићМарко56/1410
МарићЛазар45/1410
МиљковићСтрахиња302/1410
МитровићСтефан12/1410
МитровићБане14/1410
НесторовићМаријана24/1410
ПавловићАнђелка130/1410
ЏопалићИвана99/1410
АрсићКатарина224/149
ВеркићМоника Марија118/149
ГавриловићЈован292/149
ГојакБојана113/149
ИгњатовићЛука219/139
ЈовановићНикола285/139
КовачевићНикола160/149
МариновићОгњен159/139
МладеновићМила19/149
НедовићДаница63/149
НешковићМилица6/149
ОстојићТомислав134/149
ПајићИвана230/149
ПеровићЛука105/149
РистићМина115/149
СамарџићСрђан18/149
СусловМилош102/149
ТодоровићМилан107/149
ЋирићМилош303/149
ЧворовићСрећко295/149
ШћепановићБојан112/149
АндрићАлександра234/148
ВилимоновићЈована211/148
ГолићНенад229/148
ДрагутиновићИван30/148
ДрљевићЈакша326/138
ЂорђевићДанијел206/148
ИвановићЛазар15/148
ИвановићМарија108/148
ИсаиловићТијана186/148
ЈовановићМирјана26/148
ЈовановићДушан167/148
КаљевићМилош66/148
КараџовНаташа94/148
КецовићВладан82/148
КонстантиновићСтефан199/148
ЛазовићНеда5/148
МарасМарко144/148
ПекићАња88/148
РадуловићБојана76/148
РодићСлађана23/148
СедакМилица131/148
СтевановићМилош61/148
СтевановићБогдан44/148
СтојановићМилутин248/148
ФумићЈелена165/148
АдамовићРадослав104/147
АлексендрићНикола182/147
БанЛука140/147
ВасићМилош226/147
ВојновићПетар241/137
ДелчевПетар4/147
ДисићДушан189/147
ДунђеровићЂорђе103/147
ЖарковићЈелена258/137
ЈовановићЈована139/147
КалдесићЈован148/147
КљештанМилош200/147
ЛукићМарија123/147
ЉубојевићСтефан322/137
НићинНевена48/147
ПетровићУрош288/137
РечевићАна129/147
РистовићАлександар12/137
СимовићТијана183/147
СтевановићЂорђе95/147
СударГоран255/147
ТодоровићМихаило268/127
ЋирићМиља114/147
АздејковићЛука93/136
ЛазаревићНикола296/126
ЛукићМихаило185/146
МилошевићНевена155/146
ТешићНаташа127/136
ЦарићМихаило246/126


Истакнуте вести

СВЕТСКИ ДАН ВОДА УН 2019. (18.03.2019.)

Уједињене нације обележавају 22. март 2019. Светски дан вода, са поруком „Вода за све, ко год да сте, где год…


HAURATON HESP програм (четвртак 14.3. од 13ч у 141) (12.03.2019.)

Позивају се сви заинтересовани студенти да присуствују представљању HESP програма међународне компаније HAURATON GmbH и избору потенцијалних кандидата - студената који…


Студентска конференција CivilCon 2019 (06.02.2019.)

Конференција студената грађевинарства CivilCon 2019, која се одржава од 2006. године у Истанбулу у Турској, и ове године позива студенте…