SREN
18.04.2017.

Промена термина консултација

Обавештавају се студенти да ће се у четвртак 20. априла консултације за одбрану вежби одржати у термину од 15:30, уместо од 14:00 часова.

Консултације за колоквијум ће се одржати у петак 21. априла после часова вежби.

На дан колоквијума, у уторак 25. априла, консултације се неће одржавати.

Обавештавају се студенти да ће се у четвртак 20. априла консултације за одбрану вежби одржати у термину од 15:30, уместо од 14:00 часова.

Консултације за колоквијум ће се одржати у петак 21. априла после часова вежби.

На дан колоквијума, у уторак прочитајте цео текст

07.04.2017.

Материјали за учење

На страници предмета Хидраулика 2 на сајту Грађевинског факултета (линк: http://www.grf.bg.ac.rs/studije/pta?o=0&pid=837&t=2&v=0) постављени су материјали за учење и спремање првог колоквијума.

На страници предмета Хидраулика 2 на сајту Грађевинског факултета (линк: http://www.grf.bg.ac.rs/studije/pta?o=0&pid=837&t=2&v=0) постављени су материјали за учење и спремање првог колоквијума.

05.04.2017.

Промена термина консултација

Обавештавају се студенти да се консултације у четвртак 6.4. неће одржавати од 14 часова по распореду, већ од 12-14 часова, због усклађивања са часовима предмета Комуналне хидротехнике 1.

Обавештавају се студенти да се консултације у четвртак 6.4. неће одржавати од 14 часова по распореду, већ од 12-14 часова, због усклађивања са часовима предмета Комуналне хидротехнике 1.

31.03.2017.

Промена термина консултација

Због дана студената 4. априла, консултације код асистената Ање Ранђеловић, Милоша Милашиновића и Роберта Љубичића, заказане за тај дан, померају се за понедељак 3. април од 14 часова. Консултације се одржавају у просторијама Института ХВЕ.

Због дана студената 4. априла, консултације код асистената Ање Ранђеловић, Милоша Милашиновића и Роберта Љубичића, заказане за тај дан, померају се за понедељак 3. април од 14 часова. Консултације се одржавају у просторијама Института ХВЕ.

27.03.2017.

Промена термина вежби

Обавештавају се студенти да ће се вежбе у последњој недељи марта одржати у уторак 28.3. од 9:15 у учионици Института.

Обавештавају се студенти да ће се вежбе у последњој недељи марта одржати у уторак 28.3. од 9:15 у учионици Института.

23.03.2017.

Промена места одржавања часа

Обавештавају се студенти да ће у петак 24.3. часови одржати у сали 111 уместо у учионици Института, у истом термину.

Обавештавају се студенти да ће у петак 24.3. часови одржати у сали 111 уместо у учионици Института, у истом термину.

14.02.2017.

Усмени испит у фебруарском року (измењено)

ИЗМЕНА (постављено 14.2.2017): Термин усменог дела помера се за понедељак 20.1.2017. од 13:15 часова.

Обавештавају се студенти да ће се усмени испит у фебруарском року одржати у петак 17.02.2017. године од 08:00 часова у просторијама Института за ХВЕ.

Писмени део испита оджаће се по распореду – 14.02.2017. године у термину који ће бити накнадно објављен.

ИЗМЕНА (постављено 14.2.2017): Термин усменог дела помера се за понедељак 20.1.2017. од 13:15 часова.

Обавештавају се студенти да ће се усмени испит у фебруарском року одржати у петак 17.02.2017. године од 08:00 часова у просторијама Института за ХВЕ.

Писмени део испита прочитајте цео текст

10.02.2017.

Коришћење недозвољених средстава на испиту

Папири малог формата са теоријом из Хидраулике 1 пронађени код Јеремић Владимира 77/08 cу предати Дисциплинској комисији Грађевинског факултета и Продекану за наставу, који ће поступити према Статуту и Правилнику.

Студенти се моле и упозоравају да избегавају коришћење недозвољених средстава на усменом и писменом испиту, јер ће бити санкционисани.

Папири малог формата са теоријом из Хидраулике 1 пронађени код Јеремић Владимира 77/08 cу предати Дисциплинској комисији Грађевинског факултета и Продекану за наставу, који ће поступити према Статуту и Правилнику.

Студенти се моле и упозоравају да избегавају коришћење недозвољених средстава прочитајте цео текст

26.01.2017.

Резултати испита – јануар 2017

Резултати писменог дела испита у јануарском испитном року су приложени у табели. Усмени испит из предмета ће се одржати у понедељак, 30. јануара, на Институту за хидротехнику  у 8 часова. Радови се могу погледати у терминима консултација.

 # Презиме Име Бр.индекса Област 1 Област 2 Поени Оцена
1 Симеуновић Катарина 138/10 100 90 95 10
2 Игњатовић Марко 166/10 70 72.5 71.25 8
3 Радовић Вук 196/10 55 0 н н
4 Перишић Никола 204/10 0 0 н н
5 Обрадовић Ана 237/10 0 0 н н
6 Милошевић Петар 30/11 0 0 н н
7 Ђукановић Милош 38/11 0 0 н н
8 Пантелић Стеван 51/11 0 0 н н
9 Петрушић Ивана 69/11 50 75 62.5 7
10 Димитријевић Милан 188/11 0 0 н н
11 Јовичић Милица 209/11 0 0 н н
12 Панић Тијана 254/11 0 0 н н
13 Крсмановић Борко 214/12 55 50 52.5 6
14 Ћирјаковић Веселин 349/12 0 0 н н
15 Велић Сунчица 349/12 0 0 н н
16 Радисављевић Александар 92/13 30 50 н н
17 Боровић Теодора 124/13 75 80 77.5 8
18 Чекић Стефан 157/13 81 100 90.5 10
19 Војиновић Василије 205/13 71 90 80.5 9
20 Ђурић Петар 270/13 97.5 87.5 92.5 10
21 Петровић Борисав 273/13 0 0 н н
22 Јанков Павле 328/14 0 0 н н

Резултати писменог дела испита у јануарском испитном року су приложени у табели. Усмени испит из предмета ће се одржати у понедељак, 30. јануара, на Институту за хидротехнику  у 8 часова. Радови се могу погледати у терминима консултација.

 # Презиме Име прочитајте цео текст

23.01.2017.

Испит – јануар 2017

Обавештавају се студенти да ће се испит одржати У САЛИ 319 у уторак 24.1.2017. године од 9:00.

Моле се студенти да дођу испред сале 319, без обзира на то која сала им је назначена на сајту факултета!

Обавештавају се студенти да ће се испит одржати У САЛИ 319 у уторак 24.1.2017. године од 9:00.

Моле се студенти да дођу испред сале 319, без обзира на то која сала им је назначена на сајту факултета!

20.12.2016.

Промена термина консултација – ac. Роберт Љубичић

Обавештавају се студенти да се термин консултација заказан за петак 23.12. 0д 14 часова помера за четвртак 22.12. од 14 часова.

Консултације ће бити одржане у просторијама Института за ХВЕ.

Обавештавају се студенти да се термин консултација заказан за петак 23.12. 0д 14 часова помера за четвртак 22.12. од 14 часова.

Консултације ће бити одржане у просторијама Института за ХВЕ.

21.09.2016.

Термин усменог испита – октобарски рок

Усмени део испита из предмета Хидраулика 2 биће одржан у уторак 27.9.2016. у 8:30 у учионици Института за хидротехнику.

Усмени део испита из предмета Хидраулика 2 биће одржан у уторак 27.9.2016. у 8:30 у учионици Института за хидротехнику.

29.08.2016.

Резултати испита – септембар 2 – кориговано

Резултати испита из Хидраулике 2 – септембар 1, 29.8.2016. – РЕВИДИРАНИ РЕЗУЛТАТИ

Увид у радове ће се одржати у среду 31. августа од 14 часова. Усмени део испита ће се одржати у понедељак 5.9.2016. у 8:00 у просторијама Института за хидротехнику.

Писмени
Бр. Презиме Име Индекс З-1 З-2 Усмени
1 Думић Драган 213/13 25 15 не
2 Борчић Јелена 236/10 30 0 не
3 Славић Немања 84/13 осл. 100 да
4 Рвовић Милорад 277/07 30 25 не
5 Раковић Милица 245/13 20 25 не
6 Панић Тијана 254/11 25 0 не
7 Петрушић Ивана 69/11 20 40 не
8 Ћирјаковић Веселин 271/12 0 0 не
9 Нешовић Милица 105/13 50 осл. да
10 Ковачевић Бранко 50/12 25 20 не
11 Милићевић Рајо 259/11 0 30 не
12 Зорић Игор 197/08 20 0 не
13 Обрадовић Ана 237/10 35 40 не
14 Бабаљ Марко 228/13 50 осл. да
15 Јевтић Ивана 233/11 35 40 не
16 Тодоровић Јелена 54/08 50 35 не
17 Папић Стефан 85/13 осл. 100 да
18 Тошић Анђелка 70/07 0 35 не

Резултати испита из Хидраулике 2 – септембар 1, 29.8.2016. – РЕВИДИРАНИ РЕЗУЛТАТИ

Увид у радове ће се одржати у среду 31. августа од 14 часова. Усмени део испита ће се одржати у понедељак 5.9.2016. у 8:00 у просторијама Института за прочитајте цео текст

07.07.2016.

Резултати писменог испита у другом јунском року

Резултати писменог дела испита у другом јунском испитном року су приложени у табели.

Увид у радове ће се одржати у петак 8. јула од 13 часова. Студенти који су условно позвани на усмени део испита ће у термину његовог одржавања добити додатни (квалификациони) рачунски задатак пре приступања писању концепта.

Усмени део испита ће се одржати у уторак, 12. јула од 8:30 часова.

Бр. Презиме Име Индекс З-1 З-2 Усмени
1 Анђелковић Александра 333/09 80 55 да
2 Борчић Јелена 236/10 60 40 условно
3 Димчић Ивана 119/10 90 85 да
4 Јевтић Ива 233/11 30 40 не
5 Јеремић Марица 244/10 95 40 условно
6 Панић Тијана 254/11 0 0 не
7 Петрушић Ивана 69/11 35 25 не
8 Радивојевић Ђорђе 144/07 45 40 не
9 Рвовић Милорад 277/07 0 0 не
10 Стевановић Невена 296/10 30 0 не
11 Тошић Анђелка 70/07 0 20 не

Резултати писменог дела испита у другом јунском испитном року су приложени у табели.

Увид у радове ће се одржати у петак 8. јула од 13 часова. Студенти који су условно позвани на усмени део испита ће у термину његовог одржавања прочитајте цео текст

05.07.2016.

Испит – јун 2 2016

Обавештавају се студенти да ће писмени део испита из предмета Хидраулика 2 бити одржан у четвртак 7. јула, са почетком од 9:00 часова у сали 225.

Усмени део испита биће одржан у уторак 12. јула, са почетком од 8:30 часова у Институту за хидротехнику.

Обавештавају се студенти да ће писмени део испита из предмета Хидраулика 2 бити одржан у четвртак 7. јула, са почетком од 9:00 часова у сали 225.

Усмени део испита биће одржан у уторак 12. јула, са почетком од 8:30 часова у прочитајте цео текст

17.06.2016.

Резултати испита – јун 2016

Усмени испит из предмета ће се одржати у среду, 22.06. на Институту за хидротехнику са почетком у 8:30ч. У наставку су резултати писменог испита. На усмени испит се позивају студенти са позитивном оценом на писменом. Радови се могу погледати у понедељак, 20.06., у 13ч, и у среду пре усменог испита.
#ПрезимеИмеУкупно
област 1
Укупно
област 2
Поени
писмени
Оцена
писмени
1ТошићАнђелка5540н
2РадивојевићЂорђе3075н
3ЖивковићЈелица5077.563.757
4РаденковићВладимир62.58071.258
5РвовићМилорад4030н
6ВукићевићДушан00н
7ПоповићМладенка62.55056.256
8АнђелковићАлександра3545н
9ЂуровићНемања00н
10ДимчићИван2065н
11ИгњатовићМарко7072.571.258
12РадовићВук00н
13БорчићЈелена4075н
14ЈеремићМарица3060н
15ЈовановићМаријана759082.59
16СтефановићТања805567.57
17ПетрушићИвана00н
18ГавриловићДејан67.58576.258
19МрдаковићЉиљана6555606
20ВучковићТамара62.58573.758
21РадојевићСтефан67.572.5707
22ПанићТијана4050н
23МилићевићРајо5090707
24КовачевићБранко00н
25ЈовашевићЈована8090859
26КрсмановићБорко555052.56
27ЋирјаковићВеселин00н
28ЈаћимовићДавид72.57573.758
29МалинићНикола10010010010
30ДеспићФилип9077.583.759
31ВојновићМилан906577.58
32КретијаМарија70100859
08.06.2016.

Резултати колоквијума

Резултати колоквијума се могу погледати на следећем линку: РЕЗУЛТАТИ

Увид у радове ће се одржавати у терминима консултација.

Резултати колоквијума се могу погледати на следећем линку:  РЕЗУЛТАТИ

Увид у радове ће се одржавати у терминима консултација.

03.06.2016.

Потписи из Х2 – 2016

#ПрезимеИмеБр. инд.Потпис
1РадевићВладимир154/08да
2АнђелићВерица242/08не
3КићановићВук268/08да
4АрсићАлександар295/08да
5ШљукићИван331/08не
6МарковићМирко109/09не
7ТијанићНикола286/09да
8ЂуровићНемања337/09да
9МиловановићАндреја48/10да
10ЖивановићЖарко176/10да
11ТошићИсидора228/10да
12БранковићДушан249/10не
13ЈанићијевићЈована316/10не
14СимоновићВукашин324/10да
15БлагојевићДаница336/10да
16ПантелићСтеван51/11да
17ВукаловићВладимир190/11да
18СавићМилован217/11да
19ЈевтићИва233/11да
20ТраварЛука279/11да
21МихајловићНенад311/11да
22ЛепосавићАндрија7/12да
23АнтићМарко32/12не
24КомпалићЉубица40/12да
25ЈокићАлександар82/12не
26ЈовашевићЈована139/12да
27КнежевићНебојша146/12да
28МомчиловићЈулија164/12да
29ПавићЛука231/12да
30РадојевићИвана261/12да
31ГоведарицаОгњен3/13да
32ЈаћимовићДавид5/13да
33МилосављевићПредраг6/13да
34МалинићНикола10/13да
35ДеспићФилип11/13да
36БогдановићНенад26/13да
37НиколићАлександар27/13да
38СтанковићРастко37/13не
39ВојновићМилан56/13да
40БјелицаСтојан57/13да
41МиловановићМарија81/13да
42СлавићНемања84/13да
43ПапићСтефан85/13да
44РадисављевићАлександар92/13да
45РувидићАнђела98/13да
46НешовићМилица105/13да
47БоровићТеодора124/13да
48КретијаМарија138/13да
49ЦветковићАлександар139/13да
50ПргометДушан143/13да
51ЧекићСтефан157/13да
52СударТамара165/13да
53ТрифковићМилица180/13да
54ФилиповићМарко185/13да
55МилутиновићАлександар196/13да
56ВојиновићВасилије205/13да
57ДумићДраган213/13да
58ЛаловацЂорђе217/13да
59БабаљМарко228/13да
60РаичевићМарија243/13да
61РаковићМилица245/13да
62КокићМарко263/13да
63МиљковићМилош264/13да
64ЂурићПетар270/13да
65ПетровићБорисав273/13да
66ГајевићМилица280/13да
67ВулићДарко281/13да
68МилићевићМаја310/13да
69ОкотРичард349/13не
70АлијетемМохамед351/13не
71БојовићБошко338/15да
72ЈокићМилош415/15да
30.05.2016.

Термини одбране вежби и елабората

Обавештавају се студенти да ће се одбрана 9. и 10. вежбе одржати у среду 1. јуна од 14 часова у просторијама Института за хидротехнику и водно еколошко инжењерство.

Финална одбрана елабората ће се одржати у четвртак 2. јуна од 10 часова, такође у просторијама Института.

Накнадних термина за оверу целокупног елабората неће бити.

Обавештавају се студенти да ће се одбрана 9. и 10. вежбе одржати у среду 1. јуна од 14 часова у просторијама Института за хидротехнику и водно еколошко инжењерство.

Финална одбрана елабората ће се одржати у четвртак 2. јуна од 10 прочитајте цео текст

29.05.2016.

Одлагање консултација

Обавештавају се студенти да ће консултације код асистента Роберта Љубичића (за предмете Хидраулика 2, Основе еколошког инжењерства и Хидротехника) заказане за понедељак 30. мај од 14 часова бити померене за уторак 31. мај од 13 часова, због одржавања колоквијума.

Обавештавају се студенти да ће консултације код асистента Роберта Љубичића (за предмете Хидраулика 2, Основе еколошког инжењерства и Хидротехника) заказане за понедељак 30. мај од 14 часова бити померене за уторак 31. мај од 13 часова, због одржавања колоквијума.


Страна 1 од 212