Награђени и похваљени студенти за Дан факултета 2021.године

Традиционално, Грађевински факултет вреднује и награђује успех најбољих студената у претходној школској години. Награде се додељују из фонда Факултета, као и из фондова које су формирали бивши професори Факултета или значајније фирме из појединих ужих научних области. Награде и похвале се додељују на прослави Дана Факултета, првог петка у децембру месецу.

Студенти модула за Хидротехнику и водно еколошко инжењерство који су награђени 2021. године:

Јасмина Московљевић, студент мастер студија – награда из фонда предузећа „Ентинг“ за изузетне резултате на предметима Катедре за хидротехнику и водно еколошко инжењерство

Душан Марјановић – награда из фонда Института за хидротехнику и водно еколошко инжењерство за најбољи мастер рад на модулу Хидротехника и водно еколошко инжењерство одбрањен у школској 2020/21. години

Невенка Башић – награда из Фонда проф. Вујице Јевђевића за најбољег студента на модулу Хидротехника и водно еколошко инжењерство који је завршио студије у школској 2020/21. години

Студенти модула за Хидротехнику и водно еколошко инжењерство који су похваљени за изузетан успех у школској 2020/21. години:

Никола Стевановић, студент IV године

Јована Вићановић, студент IV године